Konferencia elektronizácia zdravotníctva v krajinách V4

5. 6. 2019 | Crowne Plaza, Bratislava

O konferencii

Konferencia elektronizácia zdravotníctva v krajinách V4 je venovaná výzvam, príležitostiam a skúsenostiam v tejto oblasti. Zameriava sa na súčasný stav, stratégiu a ďalšie spolupráce krajín V4.

O konferencii

Pridajte sa k nám 5. júna 2019 a zúčastnite sa odbornej konferencie V4 - Elektronizácia zdravotníctva v krajinách V4 v Bratislave. Konferenciu organizuje Národné centrum zdravotníckych informácií  (NCZI) pri príležitosti slovenského predsedníctva krajín Vyšehradskej skupiny v období 2018/2019.

Konferencia privíta viac ako 100 expertov a riadiacich pracovníkov z oblasti elektronického zdravotníctva z krajín V4 (Česká republika, Poľsko, Maďarsko a Slovenská republika). Jednodňové podujatie bude zamerané na problematiku národného vývoja eHealth v krajinách V4 (aktuálny stav a stratégie rozvoja, zdieľanie skúseností a výsledkov). Diskutovať sa bude aj o možnej vzájomnej spolupráci krajín V4 v oblasti eHealth v rámci regionálnych projektov a témou bude aj spoločná stratégia krajín V4 vo vzťahu k európskym projektom elektronického zdravotníctva.

Tešíme sa na Vašu návštevu!